Друк

Ментор-студія для керівників дослідницьких проєктів у науковому відділенні технічних наук МАН

anss11Чи ви знаєте, як просто й цікаво пояснити дітям особливості наноматеріалів і композиційних матеріалів? У чому їх переваги і чим зумовлена їх популярність в різних галузях виробництва? Як обрати напрям і тему учнівського дослідження в секції «Матеріалознавство» Малої академії наук?

В МАН Київщини відповіді на ці питання можна отримати під час ментор-студії, яка проводиться в партнерстві з Інститутом матеріалознавства та зварювання ім. Є. Патона. Першим експертом студії став Петро Іванович Лобода, академік Національної академії наук України, професор кафедри високотемпературних матеріалів та порошкової металургії, науковий керівник Інституту матеріалознавства та зварювання ім. Є. Патона, доктор технічних наук.

anss2

 

Темою ментор-студії «Матеріалознавство, новітні матеріали пошук учнівських досліджень» зацікавилося понад 50 педагогів області. Завдяки онлайн формату до заходу долучилися і вчителі з інших регіонів України: Миколаївської, Черкаської, Волинської, Одеської областей, міст Вінниці, Кривого Рогу, Києва.

anss3

Перевагою онлайн-зустрічей в ментор-студії МАН Київщини є не тільки можливість отримання достовірної, актуальної інформації від науковців, а й проконсультуватися щодо проведення досліджень, зокрема і на базі лабораторії Інституту матеріалознавства та зварювання. Крім того, тільки науковець може надати кваліфіковану консультацію щодо вибору актуальної теми проєкту, формулювання завдань, вміння працювати з джерелами інформації, проведення дослідження, пошуку гіпотез та їх доведення.

anss5

anss4

Слідкуйте за анонсами на сайті КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», беріть участь у заходах МАН Київщини!