Друк

Учні Київщини презентували власні дослідження на обласній науково-практичній конференції «Філософський симпозіон»

mans1Юні обличчя, погляди, що прагнуть пізнання нового, сучасного, ще мало дослідженого. Нестримна енергія пошуку істини, нові гіпотези і відкриття, нові враження та відчуття! А ще – несамовите хвилювання і впевненість: «Я зможу!».

Саме такою видалася обласна учнівська науково-практична конференція «Філософський симпозіон – 2021» для юних дослідників Київського обласного територіального відділення МАН України.

Учасники конференції презентували свої наукові дослідження в площині теми «Світ. Людина. Культура. Духовність» за кількома напрямами: «Мистецтво: історія та сучасність», «Релігія та культура», «Людина і світ», «Мова й мовлення в комунікативному просторі».

mans03

«Філософський симпозіон – 2021» – це три години неймовірного драйву від учнів Київського обласного територіального відділення МАН України, яких цікавлять проблеми української культури і духовності, історичне минуле і сучасність, проблеми морального вибору і “кодексу честі”, мовної комунікації і перекладу, місце духовності у світі цінностей сучасної молоді, перспективи розвитку українського кіно- та фотомистецтва. А ще – як нам, українцям, не втратити свою автентичність, національну культуру, споконвічні традиції українського народу. Можливо, серед цьогорічних учасників «Філософського симпозіону» з’явиться новий Сковорода чи Курбас, Вернадський чи Грушевський, Довженко чи Яблонська?

mans02

mans04

Беззаперечним є той факт, що нам є ким пишатися.