Друк

Відбулося засідання регіональної ради професійної (професійно-технічної) освіти Київської області

zasid0126 жовтня 2021 року відбулося чергове засідання регіональної ради професійної (професійно-технічної) освіти Київської області, яке через карантинні обмеження проводилося в онлайн-форматі.

Одне з основних питань Порядку денного засідання ради, – внесення змін до обсягів регіонального замовлення на підготовку фахівців та робітничих кадрів у закладах професійної (професійно-технічної) освітиКиївської області у 2021 році.

Було розглянуто та погоджено запропоновані закладами професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти обсяги регіонального замовлення та прогнозні показники, сформовані за напрямами економічної діяльності на 2022-2024 роки.

zasid02

 

З урахуванням рішень, прийнятих регіональною радою, департаментом освіти і науки розробляється відповідний проєкт розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації.

Крім того, члени ради обговорили ще одне актуальне питання – створення на базі закладів професійної (професійно-технічної) освіти сучасних навчально-практичних центрів за галузевим спрямуванням, які допомагають працівникам закладів підвищувати свою кваліфікацію, а молоді – здобувати якісну освіту, поглиблювати свої теоретичні знання, удосконалювати практичні навички, освоювати новітні технології та сучасне обладнання, без чого сьогодні неможливо стати висококваліфікованим робітником, конкурентоспроможним на ринку праці.

zasid03