Друк

Навчання з написання проєктів для одержання грантів

hrants01Комп’ютерний клас для школи, освітлення території, стажування педагогів, облаштування харчового блоку, нова спортивна зала чи зйомки відеоролику про освіту регіону… все це можна втілити в життя завдяки грантам.

28 жовтня розпочав свою роботу тренінг «Навчання з написання проєктів для одержання грантів» для директорів та педагогічних працівників закладів обласної комунальної власності, фахівців центрів соціально-педагогічної реабілітації, працівників служб у справах дітей та сім’ї Київської області, завдяки якому учасники заходу зможуть опанувати тонкощі та нюанси здобуття грантів.

Тренер – Алла Новікова, радник патронатної служби голови Київської ОДА, голова правління Благодійної організації «Фонд громади Березані», учасник мережі РЕГІОНЕТ, майстер-фасилітатор Британської ради в програмі «Активні громадяни», тренерка, експертка ГО «Національна рада жінок України».

hrants03

Під час заходу зосереджено увагу на основних правилах написання грантових заявок та складанні кошторису до них. Презентовано створення грантових програм українських та міжнародних донорів. Розглянуто поняття «локальних і глобальних громад» та запропоновано брейнштормінг пошуку ідей. 

Учасники активно створювали плани проєктів соціальної дії та описували їхні складові, спробували застосувати свої практичні навички щодо написання нових проєктів.

hrants02

 

Проведення тренінгу розраховано на два дні. Другого дня учасників познайомлять з проєктним циклом. Також заплановано обмін досвідом учасників заходу та презентація новостворених проєктів на основі отриманих знань.

hrants04

Завдяки такому інтенсиву, слухачі зможуть структурувати всі свої креативні ідеї та втілити у життя важливі соціальні проєкти. Попереду тільки перемоги та реалізації власних ідей!

hrants05