Друк

День захисників та захисниць України, День Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці.

7814 жовтня визначна дата, яка символізує багаті і славні традиції українського народу, уособлює мужність, героїзм, незламність національного духу оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її багатовікової історії.

В ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» було проведено ряд заходів.

В інтерактивній читальні розгорнуто історичний хроноскоп «Козацький дух непереможний: від козаків до Кіборгів».

Лідерами учнівського самоврядування та вихователями проведено інформаційно-просвітницький захід «Захисниці України».

Бібліотекарем, класним керівником та майстром в/н групи №3 проведено історичний екскурс «Славні сини і доньки України» https://youtu.be/iZ0I3H68CpM.

11 жовтня 2021р. лідери учнівського самоврядування, рада гуртожитку та вихователі провели вечір розваг «Як хлопців у козаки приймали!». Здобувачі освіти занурились в історичне минуле доби козаччини, продемонстрували силу і спритність під час руханок на звання «Нащадок українського козака», розкрили артистизм під час козацького танцю «Гопак», проявили розум та кмітливість у квесті «Козацькому роду - нема переводу!». Гості та учасники мали нагоду проявити творчі здібності та таланти під музичний супровід, поласувати традиційними українськими смаколиками, поринути у захоплюючий світ козацтва https://youtu.be/ZStM_UX6jFA.

Миру та злагоди нашій країні, благополуччя та добробуту кожній українській родині!