Увага !!! Онлайн-курс «Тренінг для тренерів» 

Друк

Урочисте онлайн-закриття ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської гри «Сокіл» («Джура») – 2021 на Київщині

1ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2021 на Київщині тривав із 07 по 23 червня та проводився в онлайн-очному режимі, у два тури: таборування та конкурси.

Участь у грі взяли рої середньої вікової групи – джури (16 роїв, діти 11-14 років) та старшої вікової групи – молоді козаки (18 роїв, діти 15-17 років). Загалом, 34 рої джур та молодих козаків здійснили вихід за межі свого населеного пункту, де провели 2-3-денні наметові табори. Це рої Березанської, Білоцерківської, Богуславської, Бориспільської, Бородянської, Бучанської, Васильківської, Гостомельської, Гребінківської, Згурівської, Іванківської, Кагарлицької, Макарівської, Медвинської, Миронівської, Немішаївської, Обухівської, Переяславської, Пісківської, Рокитнянської, Сквирської, Таращанської, Узинської та Фурсівської територіальних громад.2

Відзначимо, що поряд з великими громадами, в яких вже склалися «джурівські» традиції, в обласному етапі гри взяли участь також заклади освіти малих новостворених громад.

Так, 128 джур та 144 молодих козаків та козачок мали змогу продемонструвати свої знання, уміння та навички під час таборування, вишколів та онлайн-конкурсів.4

Згідно протоколів та за підсумками конкурсів, суддівською колегією визначено наступних переможців та призерів обласного етапу гри:

у середній віковій групі

конкурс «Відун»

ІІІ місце – рій «Характерники», Березанська ТГ

ІІ місце – рій «Варта», Сквирська ТГ

І місце – рій «Чайка», Миронівська ТГ

конкурс «Рятівник»

ІІІ місце – рій «Варта», Сквирська ТГ

ІІ місце – рій «Козацька шабля», Білоцерківська ТГ

І місце – рій «Характерники», Березанська ТГ

конкурс «Топографія»

ІІІ місце – рій «Чайка», Миронівська ТГ

ІІ місце – рій «Котигорошки», Макарівська ТГ

І місце – рій «Варта», Сквирська ТГ

конкурс «Таборування»

ІІІ місце – рій «Соколята», Гостомельська ТГ

ІІ місце – рій «Козацька шабля», Білоцерківська ТГ

І місце – рій «Спадкоємці», Згурівська ТГ

конкурс «Відеозвіт» на тему «Джура як життя»

ІІІ місце – «Спадкоємці», Згурівська ТГ

ІІ місце – «Покоління Z», Кагарлицька ТГ

І місце – «Відважні соколи», Бучанська ТГ

конкурс «Впоряд»

ІІІ місце – рій «Варта», Сквирська ТГ

ІІ місце – рій «Характерники», Березанська ТГ

ІІ місце – рій   Козацька шабля», Білоцерківська ТГ

І місце – рій «Відважні соколи», Бучанська ТГ

у старшій віковій групі

конкурс «Відун»

ІІІ місце – рій «Козаченьки», Бородянська ТГ

ІІ місце – рій «Узинська Січ», Узинська ТГ

І місце – рій «Соколи», Гостомельська ТГ

І місце – рій «Яструби», Білоцерківська ТГ

конкурс «Саперна підготовка»

ІІІ місце – рій «Гарт», Васильківська ТГ

ІІ місце – рій «Яструби», Білоцерківська ТГ

І місце – рій Характерники», Березанська ТГ

конкурс «Таборування»

ІІІ місце – рій «Соколи», Гостомельська ТГ

ІІ місце – рій «Залізні вовки», Іванківська ТГ

І місце – рій «Гайдамаки», Бучанська ТГ

конкурс «Відеозвіт» на тему «Джура як життя»

ІІІ місце – рій «Козацька гвардія», Богуславська ТГ

ІІІ місце – рій «Ратібор», Пісківська ТГ

ІІ місце – рій «Січові вовки», Обухівська ТГ

ІІ місце – рій «Залізні вовки», Іванківська ТГ

І місце – рій «Гайдамаки», Бучанська ТГ

І місце – рій «Яструби», Білоцерківська ТГ

конкурс «Топографія»

ІІІ місце – рій «Гайдамаки», Бучанська ТГ

ІІ місце – рій «Соколи», Гостомельська ТГ

І місце – рій «Яструби», Білоцерківська ТГ

конкурс «Тактична медицина» - тестування

ІІІ місце – рій «Гайдамаки», Бучанська ТГ

ІІ місце – рій «Соколи», Гостомельська ТГ

І місце – рій «Характерники», Березанська ТГ

конкурс «Тактична медицина» - практичне завдання

ІІІ місце – рій «Характерники», Березанська ТГ

ІІ місце – рій «Яструби», Білоцерківська ТГ

І місце – рій «Побратими», Сквирська ТГ

конкурс «Впоряд»

ІІІ місце – рій «Побратими», Сквирська ТГ

ІІ місце – рій «Характерники», Березанська ТГ

І місце – рій «Яструби», Білоцерківська ТГ

         Усі рої отримають грамоти учасників гри, а переможці та призери – кубки та історично-документальну літературу Українського інституту національної пам’яті.

Участь у Всеукраїнському етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)-2021: Інгулецька Січ», який відбудеться 01-10 липня у місті Кропивницький для джур середньої вікової групи, візьме рій «Варта» Горобіївського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Сквирської територіальної громади (виховник Леся Хвиль).

А рій «Яструби» Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Білоцерківської міської ради (виховник Сергій Швень) візьме участь у Всеукраїнському етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2021: Буковинська Січ», який відбудеться 19-29 липня на території Чернівецької області (м. Хотин – м. Вижниця – м. Чернівці)для джур старшої вікової групи.4

Департамент освіти і науки КОДА та КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» висловлюють вдячність усім роям та їхнім педагогам-виховникам за активну участь у обласному етапі гри «Джура», а також суддям – за високий рівень організації, проведення та оцінювання конкурсів!

Щиро вітаємо переможців та призерів гри «Джура»! Слава Україні! Героям слава!