Друк

Щоденник ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської гри «Сокіл» («Джура»)

Слайд1На Київщині триває ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який цьогоріч проводиться у два тури та в онлайн-форматі.

Участь у грі беруть 18 роїв джур старшої вікової групи (молоді козаки та козачки 15-17 років) та 16 роїв джур середньої вікової групи (джури 11-14 років) із 23 територіальних громад Київської області. Загальна кількість учасників (разом з педагогами-виховниками роїв та суддями) – 310 осіб.Слайд2

З 07 по 14 червня відбувся І-й тур гри – онлайн-ТАБОРУВАННЯ: рої джур та молодих козаків здійснили вихід за межі свого населеного пункту, де провели 2-3-денні наметові табори, взяли участь у козацько-лицарських, військово-прикладних, туристсько-спортивних, краєзнавчо-мистецьких та екологічних вишколах. Обов’язковою умовою таборування для роїв було проведення ранкових та вечірніх шикувань-збірок з виконанням Гімну України та гімну ЗСУ, ранкових руханок та вечірніх ватр. Свої таборування та активності кожен рій щоденно висвітлював онлайн, у соціальній мережі «Фейсбук» під гештегом #ДжураКиївщина2021Табір. У підсумку таборування, рої створили конкурсні відеозвіти та поширили їх під гештегом #ДжураЯкЖиття2021Київщина.

З 15 червня стартував ІІ тур гри – онлайн-КОНКУРСИ. Зокрема, цього дня відбулися відбулися конкурси: для середньої вікової групи – з історії України та ЗСУ «Відун» та «Топографія»; для старшої вікової групи – «Саперна підготовка».Слайд3

16 червня молоді козаки та козачки змагалися у конкурсах «Відун», «Топографія», а джури – у конкурсі «Рятівник». Свої знання щодо надання невідкладної долікарської допомоги на полі бою джури старшої вікової групи демонстрували 17 червня, під час конкурсу «Тактична медицина».

З 18 по 19 червня для усіх роїв триває конкурс з військового строю «Впоряд», відеозаписи якого публікуються у фейсбуці під гештегом #ВпорядДжура2021Київщина.

Організатори та судді ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської гри «Сокіл» («Джура») підбиватимуть підсумки та визначатимуть переможців до 22 червня.

Урочисте закриття та оголошення результатів гри «Джура» на Київщині відбудеться 23 червня 2021 року в режимі онлайн!