Друк

Художня гімнастика.

IMG 8030d0b2e61b86cc73146ff163a49dc0 VЗ 25 по 28 березня 2021 року в м. Чернігові відбувся чемпіонат України з гімнастики художньої серед школярів за програмою майстрів спорту та кандидатів в майстри спорту України.

В цих змаганнях прийняло участь близько 100 юних гімнасток з різних куточків України. Гідно представили свої заклади освіти і спортсмени Київської області.

Так, Комунальний заклад Київської обласної ради “Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту ” на чемпіонаті представляли дві команди.166560390 3748024181946577 120234283722343865 n

Володарками золотих медалей стали Краєвська Єлизавета та Дяченко Кароліна в багатоборстві за програмою МСУ, Павлова Марія в багатоборстві за програмою КМСУ.

Срібну нагороду виборола Азза Єлизавета в багатоборстві за програмою МСУ. Бронзову медаль отримала Тимченко Софія в багатоборстві за програмою МСУ.

У фіналах в окремих видах маємо такі результати:

Дяченко Кароліна за програмою МСУ виборола золоті нагороди (скакалка, м’яч, обруч, булави) бронзова медаль (стрічка);

Краєвська Єлизавета за програмою МСУ виборола золоті нагороди (без предмета та стрічка) срібні нагороди (обруч та булави) бронзову медаль (скакалка);

Азза Єлизавета за програмою МСУ виборола золоті нагороди (без предмета та булави) срібні нагороди (обруч, м’яч та стрічка);

Щитова Крістіна за програмою МСУ виборола бронзову нагороду (без предмета);

Тимченко Софія за програмою МСУ виборола бронзову нагороду (булави);

Грачова Катерина за програмою МСУ виборола бронзову нагороду (м’яч );

Павлова Марія за програмою КМСУ виборола золоті нагороди (обруч, м’яч, булави, стрічка) срібна нагорода (скакалка);

Драганова Олександра за програмою КМСУ виборола бронзову нагороду (без предмета);

Вчерашня Юлія за програмою КМСУ виборола бронзову нагороду (м’яч);

В командному заліку заклад володар золотої та срібної нагороди.

Була присутня на цьому спортивному святі і юна красуня Вишгородської міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи – Кіра Задорожна, яка гідно представила Вишгородщину на цих змаганнях. Вона посіла друге місце у вправах з обручем та третє зі скакалкою.