Друк

Соціальна програма Scholarship

увага грантЗапрошуємо студентів і абітурієнтів Київської області взяти участь у соціальній програмі Scholarship.

Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ.

Наразі відкрито 8 номінацій:

27 000 грн. - htips://lukashuk.com.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту:

I ukashuk.dc@mnai І .com)

35 000 грн. - hnr>s://svvcetcv.com/ua/scholarship-2020 (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

18 000 грн. - https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ (запитання та роботи надсилати на пошту: lilv@schol arship.evcnts)

ЗО 000 грн. - https://nadzor.ua/scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarsh Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

ЗО 000 грн. - https://olanko.com.ua/novvie-vozmozhnosti-s-soczialnyim-proektom-scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. m)

20 000 грн. - https://perevozka24.eom/Ukraina/news./scholarship-dlva-studentov-iz-ukrainv-ot-servisa- percvozka-24-UA (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

32 000 грн. - https://cis.ua/sotsialnava-prouramma-scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

44 000 грн. - https://enalishprime.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@,enalishprime.ua)

Участь повністю безкоштовна.