Друк

Дослідження з фізики в обласній профільній науковій школі МАН

23 01 2Зимова онлайн-сесія обласної наукової профільної школи з фізики – те, що люблять юні й допитливі! Демонстрація дефракції світла, котушка Томсона, видовищні досліди з рідким азотом – все це онлайн продемонстрували науковці просто з лабораторій фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Також учасників наукової профільної школи – учнів, педагогів, керівників дослідницьких проєктів Київського обласного територіального відділення МАН України ознайомили з актуальними напрями наукових досліджень з фізики та астрономії.

В режимі онлайн з аудиторією наукової профільної школи працювали Макарець Микола Володимирович, декан фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доцент кафедри експериментальної фізики. Експерименти з механіки, оптики, електромагнетизму, молекулярної фізики, досліди з рідким азотом продемонстрував Кравченко Владислав Миколайович, доцент кафедри експериментальної фізики. Вчені запропонували науковий супровід дослідницьких проєктів учнів, надали перелік актуальних тем для досліджень у секції «Фізика і астрономія».

У підсумку зустрічі Беженар Антоніна Анатоліївна, координатор наукового відділення фізики і астрономії Київського обласного територіального відділення МАН України запросила до наступних зустрічей на сесіях профільної наукової школи та конкурсних платформах МАН.

1 4

2 6

23 01 3

23 01