Друк

«Моя країна – Україна, Київщина – серце України»

7 1 322 січня ми відзначаємо День Соборності України.

З нагоди такої знакової події в житті нашої держави в інтерактивній онлайн-студії Центру творчості дітей та юнацтва Київщини відбувся обласний патріотичний форум «Моя країна – Україна, Київщина – серце України», учасниками якого стали педагоги закладів позашкільної освіти, громадські активісти та лідери органів учнівського самоврядування з усіх територіальних громад Київщини.

Захід організовано департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації спільно з Центром творчості дітей та юнацтва Київщини.

Контент-меседж форуму - підбиття підсумків освітньо-виховного проєкту з національно-патріотичного та громадянського виховання «Моя країна – Україна, Київщина – серце України», започаткованого в Київській області у 2014 році з метою формування в дітей та учнівської молоді патріотизму та активної громадянської позиції, яка полягає в небайдужості до долі країни, її територіальної цілісності та єдності українського народу.

141793154 125589529347282 7289065727383304989 n

Форум став своєрідним майданчиком для об’єднання однодумців, напрацювання спільної позиції з питань національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді Київщини. Учасники заходу були одностайні в тому, що тільки в єдності дій та соборності душ українці зможуть досягти величної мети – побудувати економічно й духовно багату, вільну й демократичнуУкраїну.

7 1 3

 

Фінальним акордом патріотичного форуму стало виконання Державного Гімну України вихованцями народного фольклорного ансамблю «Вишиванка» Таращанського районного центру творчості дітей та юнацтва «Веселка», який з піднесенням підхопили всі учасники онлайн-заходу.

2 5

1 3

3 2