Друк

Онлайн-івент для координаторів органів учнівського самоврядування

3Дитячий лідерський рух – це погляд у майбутнє і саме органи учнівського самоврядування є платформою, яка є чинником самовиховання особистості, яка формує лідерів нової формації, компетентних, відповідальних особистостей, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення.

Саме питання розвитку дитячого лідерського руху, залучення дітей-лідерів до розробки та реалізації проєктів та проведення нових форм роботи з учнівською молоддю розглядалися в контексті онлайн-івенту для координаторів органів учнівського самоврядування Київської області «Розвиток дитячого лідерського руху: нові ідеї та сучасний інструментарій», проведений КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» 20 січня 2021 року. До івенту долучилися 55  координаторів органів учнівського самоврядування Київщини.

2

Захід відкрила Людмила Шевченко, заступник директора з навчально-методичної роботи КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» та акцентувала увагу на основних векторах розвитку учнівського самоврядування в контексті новітніх трансформацій.

1

Напрацювання та новий склад обласної ради дітей Київщини презентувала Олена Лісовенко, координатор обласної ради дітей Київщини.

У ході івенту свій досвід презентували координатори Тетіївської, Переяславської, Таращанської та Узинської територіальних громад.

Зокрема, Світлана Каткова, координатор РОСТу, презентувала учасникам онлайн-заходу проєктну діяльність Республіки органів самоврядування Тетіївщини меседжом якого було «Слухати. Навчатися. Жити».

Залучення дітей-лідерів до проєктів національно-патріотичного виховання та їх роль в діяльності учнівського самоврядування представила Тетяна Чава, координатор учнівського товариства Таращанщини «Співдружність».

Ніна Товкун, координатор міської ради дітей Переяслава, презентувала досвід впровадження та діяльність лідерської майстерні «Школа життя Міської ради дітей Переяслава».

Питання лідерських ініціатив та їх реалізації в об’єднаній територіальній громаді озвучила  Ірина Бобровник, координатор дитячої ради Узинської громади.

Завершився вебінар  спічем Максима Дем’янюка, голови обласної ради дітей Київщини, який презентував ЛЕД-стратегію обласної ради дітей Київщини.