Друк

У ДПТНЗ "Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти" розпочав роботу новостворений навчально-практичний центр

изображение viber 2021 01 13 12 02 022Професійна (професійно-технічна) освіта області продовжує розвиватися й оновлюватися відповідно до сучасних потреб економіки та вимог роботодавців. Важливим чинником підвищення рівня підготовки робітничих кадрів є створення на базі закладів освіти навчально-практичних центрів за галузевим спрямуванням, які сприяють упровадженню в освітній процес новітніх виробничих технологій,оновленню матеріально-технічної бази закладів, зокрема обладнання, інструменту та техніки.

За сприяння голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна упродовж 2020 року створено 7 навчально-практичних центрів. Загалом же в області на кінець минулого року налічувалося вже 16 навчально-практичних центрів. Ця робота продовжується і в 2021 році.

Новий рік у ДПТНЗ "Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти" розпочався з приємної події: завершилася підготовка бази для ще одного сучасного НПЦ за професією «електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування; електромонтер з ремонту вторинної комутації та зв'язку".

изображение viber 2021 01 13 11 44 26 1

Відтепер здобувачі освіти навчатимуться на новітньому професійному обладнанні. Майстри виробничого навчання та викладачі центру продовжать впровадження в навчально-виробничий процес сучасних методик професійного навчання із застосуванням новітніх педагогічних та виробничих технологій, техніки, обладнання, інструментів і матеріалів. Можна сказати, що зроблено ще один крок до інформатизації і комп'ютеризації процесу професійного навчання.

изображение viber 2021 01 13 11 47 59

Завдяки створенню НПЦ, випускники ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» здобудуть уміння та навички, яких сьогодні вимагають роботодавці, зможуть стати конкурентоспроможними на ринку праці й успішно працевлаштуватися. Зокрема ТОВ «Костел Україна», який є одним із замовників робітничих кадрів, уклав із закладом освіти договір про надання майбутнім випускникам робочих місць для проходження виробничої практики.

изображение viber 2021 01 13 11 48 001