Друк

Нові шкільні автобуси – дітям сільських громад

1 2 2Зробити освітню систему Київщини територією успіху, середовищем для всебічного розвитку людини – основний пріоритет Київської обласної державної адміністрації.

В області проводиться системна робота, спрямована на забезпечення рівного доступу до якісної освіти і створення комфортних умов для навчання та виховання дітей.

В умовах адміністративно-територіальної реформи та децентралізації влади особливої актуальності набуває питання організації підвезення учнів та педагогічних працівників до закладів освіти, здатних надавати якісні освітні послуги.

Оскільки кількість дітей, які потребують підвезення, зросла, виникла гостра потреба у розширенні парку шкільних автобусів для організації регулярного, безоплатного, а головне – безпечного підвезення учнів та педагогічних працівників до місць навчання та роботи.

Ця проблема в області успішно вирішується. Тільки протягом 2020 року за кошти обласного бюджету було придбано 35 шкільних автобусів, дев’ять з яких ще в листопаді було направлено до закладів освіти.

І ось перед самим Новим роком мешканці сільської місцевості отримали справжній подарунок – ще 26 новеньких шкільних автобусів. Урочиста церемонія передачі транспортних засобів представникам районів та об’єднаних територіальних громад відбулася 28 грудня в м. Борисполі .

1 2 1

Документи на нові шкільні автобуси вручив Василь Володін – голова Київської обласної державної адміністрації.

Відтепер 1100 школярів області зможуть не тільки безоплатно, безперешкодно і комфортно добиратися до місць навчання, а ще й відвідувати освітні, спортивні, творчі, святкові заходи, здійснювати цікаві мандрівки та пізнавальні екскурсії.

1 2 2

Слова вдячності за підтримку шкіл сільської місцевостівід керівників органів місцевого самоврядування висловив Владислав Байчас – секретар Бориспільської міської ради.

1 2 3

Нехай усі поїздки шкільними автобусами будуть щасливими! У добру путь!

Для довідки. Тепер з урахуванням 35-ти придбаних у цьому році за кошти обласного бюджету нових автобусів та 4-х шкільних автобусів, закуплених за кошти місцевих бюджетів (2 – Броварський район, 1 – Васильківський район, 1 – Києво-Святошинський район), парк шкільних автобусів в області налічує 295 транспортних засобів.

1 2