Друк

Підсумки обласної виставки-конкурсу дитячого малюнка «Право очима дитини»

444На базі КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбулася щорічна обласна виставка-конкурс дитячого малюнка «Право очима  дитини». Захід проводився департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Комунальним Закладом Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», обласною радою дітей Київщини, лідерами учнівського самоврядування Київської області за підтримки Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

Метою виставки-конкурсу є виявлення і підтримка юних талантів та обдарувань, сприяння духовно-моральному, естетичному вихованню дітей, формуванню правової культури дітей та учнівської молоді, активізації діяльності та розвитку органів учнівського самоврядування Київської області.

Цьогоріч на конкурс подано близько 300 дитячих робіт вихованців гуртків, творчих об’єднань закладів загальної середньої та позашкільної освіти Київщини. Виставка-конкурс проводиться в двох номінаціях «Живопис» та «Графіка» у трьох вікових категоріях.

На підставі висновків журі переможцями та призерами обласної виставки-конкурсу визнано учнів та вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти:

https://drive.google.com/file/d/1adCYlC7nSdoKm6tOGh-wovzcJfRddBUD/view?usp=sharing

 

444 1