Друк

Відбувся І (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик»

20201208 150404 108 грудня 2020 року в онлайн-студії КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбувся очний тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик».

Метою заходу є залучення обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької роботи в галузях селекції та генетики.

Роботи вихованців закладів позашкільної освіти та учнів закладів загальної середньої освіти, які пройшли заочний тур, оцінювалися компетентним журі, до складу якого ввійшли: Людмила Шевченко, заступник директора з навчально-методичної роботи КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» (голова журі), Микола Лозінський, завідувач, доцент кафедри генетики, селекції та насінництва агробіотехнологічного факультету Білоцерківського національного аграрного університету, кандидат сільськогосподарських наук; Світлана Кубрак, доцент кафедри генетики, селекції та насінництва агробіотехнологічного факультету Білоцерківського національного аграрного університету, кандидат сільськогосподарських наук; Леся Карпук, професор кафедри землеробства, агрохімії та ґрунтознавства агробіотехнологічного факультету, доктор сільськогосподарських наук; Микола Грабовський, завідувач кафедри технологій у рослинництві та захисту рослин агробіотехнологічного факультету, доктор сільськогосподарських наук; Інна Пахомова, завідувач еколого-натуралістичного відділу КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

20201208 150404 3

На підставі висновків журі переможцями І (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» у напрямі «Селекція» визнано учнів та вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти:

І місце

1. Панфілову Анастасію, вихованку гуртка «Дорогинське учнівське лісництво» Фастівського районного еколого-етнографічного центру, ученицю 10 класу Дорогинського закладу загальної середньої освіти I-IІI ступенів;

2. Климчука Олександра, учня 11 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Білоцерківської міської ради;

ІІ місце

1. Грохольську Вікторію, вихованку гуртка «Селекція та насінництво», Миронівського центру дитячої та юнацької творчості Миронівської міської ради;

2. Пожилих Вікторію, вихованку гуртка «Юні екологи» Володарського районного центру творчості дітей та юнацтва.

ІІІ місце

1. Петренко Анастасію, вихованку гуртка «Юні генетики-селекціонери» Центру дитячої та юнацької творчості Рокитнянського району;

2. Пономаренко Софію, ученицю 23 групи ліцею «Білоцерківський колегіум» Білоцерківської міської ради;

3. Солоху Ксенію, вихованку гуртка «Юні кактусоводи» Фастівської станції юних натуралістів Фастівської міської ради;

4. Полішко Лесю, вихованку гуртка «Юний дослідник» Яготинського районного будинок дитячої та юнацької творчості.

Представлені на очний тур роботи відповідали умовам проведення конкурсу, були змістовними та цікавими, ті ж з них, які за рішенням журі вибороли перші та другі призові місця, будуть направлені до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді України для участі у ІІ (Всеукраїнському) етапі Конкурсу.

Вітаємо переможців та їх керівників! За вами майбутнє нашої науки!

20201208 150404 2

20201208 150404 4