Друк

«Посвята в козачата»

566879jfh 2«Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього» - прописна істина сучасного українця.

До посвяти в козачата вихованці гуртка «Джура» Комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», що працює на базі Зазимського НВО готувалися ще з вересня місяця і чекали цього дня з великим нетерпінням.

Знайомилися з структурою організації, її планами, вивчали правила козачат. А головне - познайомилися з цікавими сторінками історії козацтва. Школярі тепер твердо знають, що козаки-це вільні, безстрашні люди, борці за волю українського народу.

Під час заходу, було проведено ряд творчих, пісенних та спортивно-прикладних конкурсів, за результатами яких було визначено найспритніших козачат-отаманів.

«Гетьман Січі " - директор Зазимського НВО Іван Пустовалов і Козацький суддя Олег Андрієнко (керівник гуртка «Джура») вручили військові погони та освятили справжньою шаблею і булавою отаманів козацьких куренів 1-а та 1-б класів Зазимської Придесенської Січі. Усі козачата та козачки отримали спеціальні посвідчення. Захід присвячено Дню Збройних сил України.

566879jfh 1