Друк

Таращанському державному технічному та економіко-правому коледжу – 100 років!

IMG 017527 листопада в Таращанському державному технічному та економіко-правому коледжі відбулася непересічна подія – відкриття пам’ятного знака з нагоди 100-річчя закладу.

На жаль, у зв’язку з карантинними обмеженнями заклад не зміг провести святкові заходи, приурочені до 100-річного ювілею, в повному форматі.

На відкриття пам’ятного знака до закладу освіти завітали численні гості, серед яких – Народний депутат України Валерій Колюх, заступник директора департаменту освіти і науки КОДА Ярослава Тростянська, Митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський ПЦУ Олександр (Драбинко), голова Таращанської міської об’єднаної територіальної громади Михайло Кривошеєв, працівники Національного університету біоресурсів та природокористування України, Білоцерківського Національного аграрного університету, польського університету економіки в Бидгощі та інші.

Директор коледжу Микола Крамар у своєму вітальному слові зазначив, що Таращанський коледж посідає гідне місце в системі освіти України. Його статус змінювався разом з його кваліфікаційним зростанням: він пройшов шлях від Таращанського технікуму сільськогосподарського машинобудування, який був заснований у 1920 році, до технікуму механізації сільського господарства  (1930 р.), радгоспу-технікуму (1972 рік), Таращанського агротехнічного коледжу (1995 рік), а в 1996 році став Таращанським державним технічним та економіко-правовим коледжем, який завоював визнання як на державному так і міжнародному рівнях.

За роки діяльності в закладі освіти підготовлено близько 30 тисяч висококваліфікованих спеціалістів для народного господарства.

Серед випускників коледжу – видатні особистості, діячі науки і мистецтва, культури і спорту, заслужені працівники різних галузей економіки, Герої України та Радянського Союзу, які своєю діяльністю примножували і примножують славні традиції закладу.

Основою успішної діяльності коледжу, його рушійною силою був і є трудовий колектив. Саме завдяки невтомній і кропіткій праці працівників коледжу вчорашні школярі набували необхідних професійних компетентностей і ставали майстрами своєї справи. Педагоги дають студентам не тільки фахові знання, а й навчають їх життєвим прописним істинам.

Тому встановлення пам’ятного знака є символічним вшануванням наполегливої праці всіх колишніх і нинішніх працівників коледжу.

IMG 0022

Відкрити пам’ятний знак доручили випускнику відділення електрифікації 1971 року Парубочому Василю Олександровичу – директору ТОВ «Нові електромережі» (місто Вишневе), та студенту електротехнічного відділення коледжу Баралу Михайлу.

Після відкриття пам’ятного знака Митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський ПЦУ Олександр (Драбинко) провів церемонію його освячення.

IMG 0101

Гості, які завітали на ювілей коледжу, мали можливість ознайомитися з його минулим та сьогоденням, переглянути відеофільм, фотовиставку, присвячені історії закладу, подивитися та послухати виступи колективів художньої самодіяльності викладачів і студентів та вручили коледжанам відзнаки і подарунки. Коледжани навзаєм подарували гостям сувеніри із символікою закладу.

Хоч через карантинні обмеження захід був недовготривалим, зате надзвичайно змістовним.