Друк

Голод 33-го – біль душі і пам’ять серця

IMG 4624 1Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.

Напередодні Всеукраїнської акції «Засвіти свічку»,до роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні, у КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів» вихователі та бібліотекар провели ряд заходів.

Години спілкування, інформаційні години, бібліотечні уроки на тему: «Моторошні дні в історії українського народу». В шкільній бібліотеці протягом декади діти переглядали та обговорювали книжкову виставка-реквієм «Не згасне в серці пам’яті свіча», слухали аудіо розповіді очевидців, про події того часу.

Учні 1-4 класів активно включились в акцію «Незабудка пам’яті» вшанування пам’яті подій 1932-1933 рр. Кожен клас відзначив на карті України місця штучного голодомору голубими квітами, що визначає загибель майбутнього покоління українського народу у 30-і роки.

IMG 4616 1

Під час підсумкового виховного заходу  «Голод 33-го – біль душі і пам’ять серця» проведеного педагогом організатором. Учні 9 класу читали, декламували вірші, спогади очевидців тієї страшної трагедії; переглянули відеоролик Українського інституту національної пам’яті «Історія гідності. Голодомори», «Де б ти не був – вшануй померлих від голоду!». А 28 листопада всі учні школи рівно о 16-й годині приєднаються до Всеукраїнської акції «Засвіти свічку».

Пам’ятаємо та зберігаємо правду про Голодомор 30-х років.