Друк

Відбулося засідання колегії департаменту освіти і науки КОДА

заставка17 листопада 2020 року відбулося засідання колегії департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації в онлайн-режимі.

У засіданні колегії взяли участь: заступник голови Київської обласної державної адміністрації Олег Торкунов, директор Київського регіонального центру оцінювання якості освіти Світлана Сакаєва, а також керівники місцевих органів управління освітою та директори закладів освіти обласної комунальної власності.1 5

На засіданні колегії розглядалася низка важливих питань, зокрема:

1. Про підсумки роботи з підготовки системи освіти до організованого початку 2020/2021 навчального року та про стан готовності закладів освіти до осінньо-зимового періоду й опалювального сезону 2020-2021 років.

2. Про децентралізацію управління системою освіти та збереження мережі закладів освіти Київщини, зокрема закладів позашкільної освіти та інклюзивно-ресурсних центрів.

1 4

3. Про підсумки зовнішнього незалежного оцінювання в закладах освіти області у 2020 році та підготовку до ЗНО та ДПА у 2020 році.

4. Про результати участі учнів Київської області у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних предметів, творчих конкурсах та конкурсах наукового спрямування у 2019/2020 навчальному році та підготовку до вищеназваних заходів у 2020/2021 навчальному році.

5. Про виконання регіонального замовлення на підготовку молодших бакалаврів у закладах фахової передвищої освіти.

6. Про виконання обсягів регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів у закладах професійної (професійно-технічної) освіти.

7. Про підсумки роботи з розгляду звернень громадян за 9 місяців 2020 року.

1 6

Після обговорення питань порядку денного Жанна Осипенко, директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, доручила керівникам відповідних структур ужити заходів для виконання найважливіших завдань діяльності.

Інформаційні матеріали

1 1

1 2