Друк

Фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім»

ррр03-05 листопада 2020 року Комунальним закладом Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» був проведений фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім», організатором якого є Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

Метою конкурсу є: підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності колективів екологічної просвіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Юні учасники колективів екологічної просвіти з 20 областей України ретельно готувалися до змагань. Кожна з цих команд є кращою у своєму регіоні. І кожна з них ефективно пропагує екологічні принципи.

полтава

Головний приз (Гран-прі) минулого року виборов колектив «Вітаміни» Центру творчості дітей та юнацтва Київщини та Боярського академічного ліцею «Лідер» і саме завдяки цьому сьогодні Київщина вітала юних екологів України!

Цьогоріч конкурс вперше проходив в онлайн-форматі, але це не стало на заваді продовження традицій минулих років. І конкурс відбувся на хвилі позитиву, драйву та креативу!

А Гран-Прі конкурсу виборов колектив екологічної просвіти «Формула успіху» Одеської спеціалізованої школи № 40 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області.

Тож нехай добрими дитячими руками творяться прекрасні дива і під ними розквітає наша чарівна планета! І разом з нею квітне країна радості і сміху, наше солов’їне диво – наша Україна!