2020 2021 3

Друк

Lego Play Box для дітей Київщини

изображение viber 2020 10 19 10 48 49

У жовтні 2020 року в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та компанією The LEGO Foundation система освіти Київщини отримала 1902 набори Lego Play Box для учнів 1-х класів усіх закладів загальної середньої освіти.

 LEGO-технологія поєднує в собі елементи гри та експериментування. Заняття в ігровій формі створюють неповторну атмосферу психологічного комфорту і проходять без нервового напруження, що позитивно позначається на якості засвоєння матеріалу.гг

Конструктори LEGO урізноманітнюють та оптимізують світній процес, роблять його цікавішим для маленьких школярів, сприяють їх всебічному розвитку, зокрема допомагають через гру формувати в них цілісну систему уявлень про навколишній світ; вміння працювати разом з однолітками та дорослими і планувати свою діяльність; виховувати такі базові якості, як самостійність, цілеспрямованість, наполегливість, креативність; розвивати конструктивне мислення; репродуктивну та творчу уяву тощо.

Застосування підходу «навчання через гру» має важливе значення і для вчителя. Він стає педагогом-фасилітатором, партнером, який прагне до взаємодії з дітьми, не нав’язуючи їм свого бачення ситуації, підтримує, надихає, за потреби допомагає віднайти відповідь на питання; мотивує бути самостійними. При такій взаємодії дорослого з дитиною створюється довірлива атмосфера, яка сприяє розв’язанню проблемних завдань, формуванню вміння слухати і чути дорослих та однолітків.изображение viber 2020 10 19 11 18 08

Ми щиро вдячні за допомогу, адже після канікул кожен першокласник Нової української школи зможе навчатися через гру та набувати компетентностей, необхідних для життя.

Для довідки: в закладах освіти Київської області навчається понад 25 тисяч першокласників.

Щиро вдячні за допомогу і надіємося на подальшу співпрацю.