Друк

МАНІВЕЦЬ КИЇВЩИНИ СТАВ ПРИЗЕРОМ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ!

vitaiemo 2Вітаємо МАНівця Київщини Михайла Міняйла, учня 11 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи I-III ступенів №18 з перемогою! У фіналі XVII Міжнародного конкурсу творчих робіт школярів, вчителів та  студентів «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності» юнак виборов III призове місце. Віктор презентував власну поезію «У світлі фар далекосхідного експреса», присвячену депортації кримських татар.  

Міжнародний конкурс проведено Міністерством освіти і науки України, Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума». Цього року конкурс проходив у Дніпрі. П’ятдесят фіналістів з усієї України презентували свої роботи онлайн та офлайн.

Вивчення історії Голокосту дає можливість згадати не лише трагедію війни та страждань народів Європи, міжнаціональної ворожнечі, але й героїзм у спротиві насильству, приклади взаємодопомоги між народами, духовного подвигу заради рятування життя людей.Усвідомлення уроків історії має сприяти поширенню в суспільстві ідей гуманізму та толерантності, неприйняття шовіністичної та ксенофобської ідеології, проповіді насильства та тоталітарної ідеології. 

У світлі фар далекосхідного експреса