Друк

Вітаємо переможців фінального етапу ХV Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»!

юний дослідникНаціональний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України підбив підсумки заочного XV Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник».

У конкурсі взяли участь вихованці гуртків закладів загальної середньої та позашкільної освіти Київської області. За рішенням журі конкурсу (наказ Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України від 30 вересня 2020 р. № 55 «Про підсумки фінального етапу ХV Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник») переможцями визнано:

І місце

Секція: «Я і природа»

Бережного Назарія, учня 6 класу Опрного загальноосвітнього навчального закладу «Жоравський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» Яготинської районної ради, вихованця гуртка «Екопростір» КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» з роботою: «Вплив транспортного навантаження на величину флуктуючої асиметрії листкової пластинки Betula pendula»;

Конончук Вікторію, вихованку гуртка «Юний еколог» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», ученицю 6 класу Опорного загальноосвітнього навчального закладу «Жукинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, філії с. Воропаїв» Вишгородської райдержадміністрації, з роботою: «Дослідження стану атмосферного повітря біля птахофабрики в селі Жукин шляхом біоіндикації»;

Пахомову Софію, ученицю 6-В класу Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка, вихованку гуртка «Яскраві барви здоров’я» КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», з роботою: «Вивчення екологічного стану повітря на пришкільній території».

Секція: «Тваринний світ»

Москалець Захарія, учня 5-Б класу Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, вихованця гуртка «Друзі природи» Києво-Святошинського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, з роботою: «Комахи – шкідники обліпихи в Північному Лісостепу України».

ІІ місце

Секція «Народознавство та краєзнавство»

Ісак Марину, ученицю 6-Б класу Переяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Переяславської міської ради, з роботою: «Українська лялька-мотанка Середньої Наддніпрянщини».

Шавлова Богдана, учня 5 класу Ксаверівської загальноосвітньої школи ІІІІ ступенів, вихованця гуртка «Лідер-клуб» Васильківського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, з роботою: «Проводжала мати сина у солдати».

Секція: «Рослини навколо нас»

Цаплій Анастасію, ученицю 6 класу Опрного загальноосвітнього навчального закладу «Жоравський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» Яготинської районної ради, вихованку гуртка «Екопростір» КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», з роботою: «Вплив лікарських засобів на ріст і розвиток рослин».

Секція: «Охорона здоров’я»

Письменник Тетяну, ученицю 5-Б класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Білоцерківської міської ради, з роботою: «Дослідження проблеми і чисельності безпритульних собак у місті Біла Церква та їх роль як джерела поширення інфекційних хвороб».

ІІІ місце

Секція: «Рослини навколо нас»

Гайдай Максима, учня Двірківщинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» Яготинської районної ради, з роботою: «Дослідження взаємодії рослин при сильному зростанні».

Секція: «Тваринний світ»

Грабовську Єлизавету, Григоренко Варвару, учениць 4-Г класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17, вихованку гуртка «Вартові довкілля» КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», з роботою: «Поширення мурах у екосистемах Європи».

Паламарчук Вікторію, ученицю 6 класу Переяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Переяславської міської ради, з роботою: «Моя кішка має лікувальні властивості».

Степаненка Івана, учня 5 класу Стовп’язького навчально-виховного об’єднання «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської ОТГ, з роботою: «Дослідження проживання бджіл у дуплі дерева».

Бажаємо подальших успіхів та наукових звершень переможцям та їх керівникам!