Друк

Обласна онлайн студія з керівниками зразкових музеїв закладів освіти Київщини

інформаційна презентація до наради06 жовтня 2020 року відділом спортивного туризму та краєзнавства КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» проведено обласну онлайн студію для керівників зразкових музеїв освіти та відповідальних за музейну справу в районах, містах, ОТГ Київщини «Умови присвоєння та підтвердження музеям закладів освіти звання «Зразковий музей».

Учасниками онлайн студії стали 30 освітян: педагоги закладів освіти області та спеціалісти місцевих органів управління освітою.

Під час заходу обговорено вимоги щодо діяльності зразкових музеїв відповідно чинної нормативно-правової бази, можливості функціонування музеїв в онлайн режимі та з дотриманням протиепідемічних заходів, збереження та обліку експонатів, ведення основної документації музеїв, а також алгоритм присвоєння та підтвердження музеям закладів освіти звання «Зразковий музей».

Основними доповідачами були члени обласної комісії з обліку, огляду, підтвердження та присвоєння музеям закладів освіти звання «Зразковий музей», зокрема: Людмила Дюдя – методист відділу спортивного туризму та краєзнавства КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», відповідальна за музейну справу у Київській області, та Наталія Костенко – керівник зразкових музеїв Відокремленого структурного підрозділу «Технолого-економічний фаховий коледж» Білоцерківського національного аграрного університету.

Огляд зразкових музеїв, яким необхідно підтверджувати звання «Зразковий», триватиме протягом жовтня-листопада 2020 року.

120946690 364456888037865 8274957688006698961 n