2020 2021 3

Друк

«Зарядка з поліцейським»

IMG 399028 вересня 2020 року ранкову зарядку на свіжому повітрі у КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів» разом з дітьми виконали інспектори ювенальної превенції Васильківського відділу поліції Замуруєв В.П. та Міхайловська А.В.

Перед початком зарядки директор школи Куравська Л.С. розповіла дітям про важливе значення фізичної культури для здоров'я людини. Наголосила, що  заняття ранковою гімнастикою виховують дисциплінованість, організованість, привчають дотримуватись режиму дня, сприяють виробленню й інших корисних звичок та побажала виконати зарядку з чудовим настроєм.IMG 4024

«Зарядку з поліцейським» під музичний супровід виконали учні 3-7 класів спеціальної школи.

Разом з поліцейськими діти виконали комплекс нескладних корисних вправ, направлених на загальне зміцнення організму. А щоб зарядка проходила цікаво для учнів, ювенальні поліцейські супроводжували її веселими кричалками. Ще однією перевагою ранкових зарядок з поліцейськими є те, що вони проводяться лише на свіжому повітрі. Поліцейські місцевого відділу власним прикладом заохочували дітей до занять спортом та здорового способу життя, вчили дітей не лише правильно виконувати вправи, а й мотивували на особистому прикладі на подальші заняття спортом. Адже підтримання фізичної форми для працівників поліції є обов'язковою умовою успішного несення служби. Діти з цікавістю стежили за кожним рухом правоохоронців і повторювали їх.

Наприкінці  зустрічі ювенальні поліцейські нагадали дітям правила безпеки та правила дорожнього руху.