2020 2021 3

Друк

Відкриття нового об’єкта спортивної інфраструктури на Київщині

IMG 160317 вересня 2020 року в комунальному закладі Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» відкрито новий мультифункціональний спортивний майданчик з гумовим покриттям розміром 32х18 м. Вартість майданчика становить 1,5 мільйона гривень.

Це один із 15 спортивних об’єктів, який було заплановано ввести в експлуатацію в 2020 році за кошти обласного бюджету в рамках Програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки.

IMG 1632

Розвиток спортивної інфраструктури має надзвичайно важливе значення: мотивує і заохочує дітей та підлітків до занять фізичною культурою і спортом, сприяє формуванню в них навичок здорового й активного способу життя, зміцненню здоров’я та підвищенню фізичних і функціональних можливостей юного організму.

IMG 1896

Учні Володарської спеціалізованої школи-інтернату матимуть тепер комфортне середовище для занять ігровими видами спорту (баскетболом, волейболом, мініфутболом, тенісом), загартовуватимуть тут свої тіло і дух.

IMG 1948

Учителі ж зможуть проводити уроки фізичної культури, заняття спортивних секцій і гуртків на новому якісному рівні, який відповідає сучасним вимогам до організації освітнього процесу.

Уведення в дію мультифункціонального спортивного майданчика є знаковою подією не лише безпосередньо для цього закладу освіти. Планується, що його спортивна база буде використовуватися для розвитку фізично обдарованих дітей та підлітків, зокрема для підготовки до змагань обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів, для проведення навчально-тренувальних зборів юних спортсменів Київщини, а також для організації змістовного дозвілля школярів у літній період. Саме на базі Володарської спеціалізованої школи-інтернату щорічно проходять профільні навчально-тренувальні зміни для обдарованих дітей та учнівської молоді – учасників та переможців інтелектуальних змагань, а також мовний STEAM-табір для школярів, які прагнуть поглибити свої знання з іноземних мов. Для них заняття фізичною культурою і спортом на сучасному мультифункціональному спортивному майданчику будуть невід’ємною складовою повноцінного, змістовного і корисного відпочинку.

Учням Володарської спеціалізованої школи-інтернату та юним спортсменам області хочеться побажати, щоб спорт і фізична активність стали стилем їхнього життя, адже спорт та фізична культура є запорукою довголіття, здоров’я, витривалості, сили духу, гармонійного розвитку і повноцінного життя.

Будьте фізично активними і примножуйте спортивну славу Київщини своїми досягненнями та перемогами!

IMG 1791

IMG 1722

IMG 1666