Друк

Результати ЗНО: є привід для радості

9fe5b23518afe3cf04bf6fe348100664Незважаючи на те, що основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання завершилася, випускників закладів освіти, їхніх батьків та вчителів хвилювання не полишає: всі з нетерпінням чекають результатів тестування.

Київським регіональним центром оцінювання якості освіти вже оприлюднено результати проходження ЗНО-2020 з двох предметів: математики та фізики.

Хоч цей навчальний рік був дуже непростим, однак випускники закладів освіти Київської області демонструють досить високий рівень знань. Більше того, є привід пишатися, адже 8 учасників тестування очолили рейтингову таблицю результатів, набравши максимальну кількість балів (200) з двох вищеназваних предметів: 4 – з математики та 4 – з фізики. Це 1 випускник минулих років та 7 випускників 2019/2020 навчального року: 2 – з Бориспільського навчально-виховного комплексу "Гімназія "Перспектива" – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" імені Володимира Мономаха Бориспільської міської ради і по 1 – з Броварського навчально-виховного комплексу Броварської міської ради, Ірпінського навчально-виховного об'єднання "Ірпінський ліцей інноваційних технологій – Мала академія наук" Ірпінської міської ради; Фастівського академічного ліцею № 9 Фастівської міської ради, Васильківського академічного ліцею "Престиж" Васильківської міської ради та Боярського академічного ліцею "Гармонія" Києво-Святошинської районної ради.

Щиро вітаємо «щасливчиків», для яких цей високий результат став заслуженою винагородою за наполегливість у навчанні протягом багатьох років, і бажаємо їм подальших успіхів. Сподіваємося, що вони прикладуть максимум зусиль для того, щоб здобути омріяну професію і щасливо реалізуватися в ній.

Дякуємо й педагогам за сумлінну працю в екстремальних умовах, в яких всі ми опинилися через пандемію, і бажаємо їм здоров’я, наснаги і завжди втішних результатів від своєї роботи.