Друк

Річниці визволення Краматорська і Слов’янська присвячуємо…

gfghghjh 3У неділю, 5 липня, відзначалася шоста річниця визволення Слов’янська та Краматорська від проросійських бойовиків.

Сьогодні, у шосту річницю визволення Слов’янська, Краматорська, жахливо усвідомлювати, що тоді, у 2014 році, протягом трьох місяців бойовики тримали в заручниках мешканців окупованих міст.

6 липня відбулося онлайн-засідання відкритої конференції «Вертаємо своє», приурочене 6 річниці визволення міст Донецької області Краматорськ та Слов’янськ. Захід було проведено Центром творчості дітей та юнацтва Київщини у співпраці з Інтерактивним центом патріотичного виховання ДПТНЗ «Бориспільський професійний ліцей».

gfghghjh 2

На розгляд учасників конференції свої виступи підготували учні та вихованці закладів освіти області:

Анастасія Носач та Владислав Крижанівський, вихованці історико-краєзнавчого гуртка Кагарлицького центру дитячої та юнацької творчості;

Святослав Кулаківський, вихованець творчого об’єднання «Лідер» КЗ «Центр позашкільної освіти Тетіївської міської ради;

Софія Цимбалюк , вихованка гуртка «Історичне краєзнавство» Бучанського центру позашкільної роботи;

Максим Шевченко, вихованець гуртка «Юні екскурсоводи» Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості;

Юлія Горбач, учениця 9 класу Гребінківської гімназії Васильківської РДА;

Євгенія Дяченко, учениця групи 11 ДПТНЗ «Бориспільський професійний ліцей;

Кондратюк Анна та Бортюк Валерія члени рою «Гайдамаки» Ірпінської загальноосвітньої коли І-ІІІ ступенів   № 5;

Софія Кондюсь, у чениця 7 класу, ройова рою «Нащадки Ярмарківщини» Переяславської зош І-ІІІ ступенів № 3.

gfghghjh 4

Учасниками заходу стали Тетяна Трашутіна, методистка Донецького обласного дитячо-молодіжного центру, Наталія Топчій, начальник відділу Київського обласного молодіжного центру.

Тетяна В’ячеславівна розповіла присутнім про рідне місто Краматорськ, про те, які події відбувалися у ньому у квітні – липні 2014 року, про те, чим живе місто сьогодні. Розглядаючи світлини, присутні здійснили не лише віртуальну екскурсію містом, а й мали змогу побачити, як проходять урочистості з нагоди річниці визволення міста на горі Карачун.

gfghghjh 1

Тамара Нестерук, в.о. директора Центру творчості дітей та юнацтва Київщини анонсувала наступний захід, що відбудеться 28 липня.

Тож, до зустрічі у ZOOMi 28 липня. Саме цього дня ми зустрінемося з нашими друзями з Авдіївки та Лисичанська, відзначаючи 6 річницю звільнення цих міст.