Увага !!! Онлайн-курс «Тренінг для тренерів» 

Друк

Лідерський потенціал учнівської молоді на Київщині

image0На Київщині реалізується проєкт «Самоврядування дітей та учнівської молоді Київщини».У рамках проєкту в області продовжує активно розвиватись дитячий лідерський рух. Діти-лідери є генераторами багатьох важливих ідей, ініціатив та проєктів в області. Серед важливих пріоритетів, над якими працюють діти-лідери Київщини – формування HR-лідера нової генерації, діджіталізація у реалізації стартапів, формування в учнів соціальної і громадянської компетентності, булінг у дитячому середовищі, формування правової культури особистості учня тощо.

Постійно діє на Київщині обласна «Школа лідера» учнівського самоврядування, у рамках якої обговорюються кращі дитячі лідерські ініціативи, проєкти, справи; процеси розвитку дитячого лідерського руху в області.

За участю депутатів обласної ради дітей Київщини було проведено шість діалогових онлайн-платформ: «Я – Лідер! Крок у майбутнє!», «Ukrainа&Evropа: партнерство без меж», «Лікарські історії» та інші. Активними учасниками були лідери органів учнівського самоврядування Володарського, Ставищенського, Яготинського районів, міст Біла Церква, Бровари, Переяслав, Тетіївської та Узинської ОТГ.

Протягом червня 2020 року в рамках «Школи лідера» депутати обласної ради дітей Київщини вели активну роботу над покращенням діяльності органів учнівського самоврядування. На постійних онлайн-зустрічах обговорювалися питання стратегічного планування заходів обласної ради дітей Київщини на наступний 2020/2021 навчальний рік, якісного формування і розвитку лідерського потенціалу, комунікації учнівського самоврядування, особистісний розвиток депутатів ОРДК. Важливою темою одного із онлайн-спілкування стало питання формування ОТГ В Київській області. Лідерами був запропонований новий алгоритм співпраці між різними органами учнівського самоврядування під керівництвом обласної ради дітей Київщини. Наразі продовжується палке обговорення означеного питання.

Лідери Київщини вкотре доводять, що вміють креативно мислити й готові до активних соціальних дій. Вони надзвичайні, ініціативні, творчі, впевнені у собі молоді люди. Адже вони не стоять осторонь тих подій, що відбуваються у державі. І саме у такої молоді є перспективи і успішне майбутнє.