Друк

Вітаємо переможців Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» - 2020!

Слайд1Підведено підсумки Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії». Головна мета конкурсу – пошук талановитої молоді, розвиток творчих здібностей дітей та підлітків, які цікавляться різними аспектами у вивченні космосу, виявляють схильність до науково-дослідницької роботи, захоплюються космічною історією, філософією, мистецтвом, прагнуть розкрити свої творчі здібності, підвищити рівень знань у сфері природничих і гуманітарних наук. Конкурс проходив за номінаціями «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Література, журналістика», «Фото-, відео- та кіномистецтво», «Комп’ютерна графіка».

Цього року Київщину представляли 34 переможці обласного етапу конкурсу.  З них 19 отримали найвищі нагороди.

Слайд2

За майстерність володіння словом, побудову сюжету та прагнення висловити свою індивідуальність дипломами УМАКО «Сузір’я» нагороджені

в номінації «Література та журналістика»
за І місце:

Летко Злата, 11 років, вихованка гуртка «М’яка іграшка» Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості, за казку «Мрії збуваються» (керівник Л. Горбенко);

Хубулов Ігор, 15 років, вихованець гуртка «Поетичне слово» Києво-Святошинського районного центру творчості молоді «Оберіг», за оповідання «Між світами» (керівник О. Цисаренко);

Фещенко Богдан, 15 років, учень 9 класу Комунального закладу «Степівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок» Тетіївської міської ради, за повість «Одіссея-3К: приборкуючи світло» (керівник  Н.Ткачук).

За глибоку уяву, світогляд, ідейний зміст та майстерність малювання дипломами УМАКО «Сузір’я» нагороджені

в номінації «Образотворче мистецтво»
за І місце:

Животовський Валентин, 13 років, вихованець гуртка образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Абрис» Палацу творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради, за триптих «Безмежні глибини Всесвіту» (керівник  Н. Балакіна).

за ІІ місце:

Литвиненко Анна, 11 років, вихованка гуртка «Акварель»Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Казковий вирій» (керівник Л.Прінько);

Бондаренко Артем, 15 років, вихованець народної студії образотворчого мистецтваКомунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», за роботу «Зустріч» (керівник І. Синякевич);

Головань Дарина, 15 років, вихованка зразкового гуртка «Народні умільці» Центру дитячої та юнацької творчості Рокитнянського району, за роботу «Глибинна філософія далекої галактики» (керівник Л.Артеменко).

За вміле перетворення звичайних матеріалів на потрібні, екологічні вироби та мистецькі витвори дипломами УМАКО «Сузір’я» нагороджені

в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво»

за І місце:

Кобринець Ангеліна, 11 років, вихованка студії образотворчого мистецтва «Барви»Центру позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник» Білоцерківської міської ради, за роботу «Мої чари» (керівник  Л.Чубачкіна);

Гулянський Олександр, 11 років, вихованець гуртка «Вишиванка»Бучанського центру позашкільної роботи, за роботу «Загадкові течії Всесвіту» (керівник  С.Федірко);

Деркач Анна, 12 років, вихованка гуртка «Рукоділля» Білоцерківської гімназії № 2 Білоцерківської міської ради, за роботу «Велика та мала Ведмедиці» (керівник   А.Бобко);

Куницька Яна, 9 років, вихованка народної студії «Фітодизайн та декор»Києво-Святошинського районного центру творчості молоді «Оберіг», за роботу «Годинник «Космічні фантазії» (керівник С. Лозовенко);

Колектив вихованців, 7-8 років, гуртка «Фантазія»Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» м. Борисполя, за роботу «Кольоровий космос» (керівник О.Онуфрієнко);

Яценко Діана, 13 років, вихованка гуртка «Квілінг»Комунального закладу Таращанської районної ради «Таращанський центр творчості дітей та юнацтва «Веселка», за роботу «Тафіті» (керівник М.Голик);

Помаз Владислава, 14 років, вихованка гуртка «Рукотвори»Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Міжпланетний космічний корабель» (керівник Н. Равва).

за ІІ місце:

Тищенко Марина, 9 років, вихованка гуртка «Золоте руно» Переяславського Клубу юних моряків, за роботу «Дивні квіти на Марсі» (керівник Ю.Аврамич);

Сидорець Вікторія, 9 років, вихованка гуртка «Сувенір»Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді, за роботу «Парад планет» (керівник С.Кондратенко).

Дипломами УМАКО «Сузір’я» нагороджені
в номінації «Фото-, відео- та кіномистецтво»
за І місце:

Пшеничний Тихон, 9 років, учень 4 класу Броварського навчально-виховного об'єднання Броварської міської ради, за відео «Планета Minecraft» (керівник  Н. Сіромолот);

Рузакова Анна, 14 років, вихованка гуртка «Лідерландія»Освітнього округу – опорного закладу освіти «Шкарівський академічний ліцей – центр позашкільної освіти» Білоцерківської районної ради, за фото «Поміж галактик» (керівник  В.Філіпова).

Дипломами УМАКО «Сузір’я» нагороджені
в номінації «Комп’ютерна графіка»
за ІІІ місце:

Васякін Артем, 10 років, вихованець гуртка «Комп'ютерна грамотність» Комунальної установи «Центр розвитку дітей та молоді» Узинської міської ради, за роботу «Зустріч на Альдебарані» (керівник Р.Слюсарєва).

Слайд3

Слайд4

Слайд5