Друк

Підсумки обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

fgujggjuj76545 1У травні-червні 2020 року Комунальним закладом Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» було проведено обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Цьогоріч виставка-конкурс проходила дистанційно. Учасники зареєстрували свої експонати за відповідним посиланням, що дало змогу членам журі без зайвих труднощів переглянути творчі роботи та їх оцінити. До участі надійшло 91 робота у номінації «Образотворче мистецтво», 157 робіт – у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво».

При оцінюванні конкурсних робіт журі враховували такі критерії: повнота розкриття теми, цілісність художнього враження, оригінальність твору, рівень володіння технікою виконання, матеріалом, творчий підхід (забороняється копіювання та запозичення тем тощо), чистота виконання, охайність роботи, дотримання вимог положення. Слід зазначити, що на конкурсі-виставці було багато яскравих робіт з цікавими творчими підходами і новими художніми прийомами. У роботах відчувається нове бачення сучасності з поєднанням народної самобутності, місцевих традицій і використанням специфічних мотивів Київщини.

fgujggjuj76545 3

Роботи дітей-переможців (І місце) обласного етапу зареєстровано для подальшої участі у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край».

Щиро вітаємо наших переможців і бажаємо нових звершень. Київська область пишається талановитими вихованцями! Дипломи переможців будуть опубліковані на офіційній сторінці Фейсбук КЗ КОР «ЦТДЮК» до кінця тижня.

Результати виставки-конкурсу можна переглянути за посиланням:

https://www.kids-center.com.ua/pidsumky-oblasnogo-etapu-vseukrainskoi-vystavky-konkursu-dekoratyvno-uzhytkovogo-i-obrazotvorchogo-mystectva-znajj-i-lyuby-svijj-krajj/

fgujggjuj76545 2

fgujggjuj76545 4