Друк

Міжнародний віртуальний саміт світової педагогічної спільноти «COVID-19: TEACHERS OF THE WORLD UNITE»

tutudfd 4Фонд Varkey провів найбільший у світі віртуальний саміт світової педагогічної спільноти про коронавірус та майбутнє освіти «COVID-19: TEACHERSOFTHEWORLDUNITE». У саміті взяли участь не тільки посли зі GlobalTeacherPrize, а й учителі з усіх куточків світу.

106 вчителівіз різних країн світу обмінялись досвідом викладання онлайн під час карантину, поділились своїми власними напрацюваннями для проведення онлайн-уроків та обговорили майбутнє дистанційної освіти. Учитель англійської мовиІрпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) імені Зафіри Алієвої Ірпінськоїміської ради Київської областіНаталія Олійникбула спікером на саміті з теми «Дистанційне навчання: переваги і труднощі».

tutudfd 1

TheVarkeyFoundation (Фонд Varkey) – це глобальний благодійний фонд, орієнтований на вдосконалення стандартів освіти для дітей із малозабезпечених сімей, який   співпрацює з різними основними міжнародними організаціями, включаючи ЮНЕСКО, ЮНІСЕФ та Глобальну ініціативу Клінтона. Фондом VarkeyGEMSFoundation засновано світову щорічну премію вчителів, які зробили видатний внесок у професію Global Teacher Prize.

tutudfd 3

Основні 9 тем, що обговорювалися  на саміті:

  1. Безпечне середовище для вчителів та учнів.
  2. Ніяких скорочень освіти.
  3. Втрачені шкільні дні не повинні перетворюватися на втрачене покоління.
  4. Навчання для викладання в інтернеті.
  5. Навчання для захисту дітей в інтернеті.
  6. Поживне безкоштовне харчування.
  7. Надійний доступ до інтернету для всіх.
  8. Стратегії FastTraсk EdTech.
  9. Рішення для забезпечення якісного дистанційного навчання там, де немає інтернету.

Знання учасників саміту та досвід вирішення нових освітніх проблем допомогли міжнародній спільноті відповісти на ключові питання, що формуватимуть майбутнє освіти після пандемії коронавірусу.