Друк

Обласний онлайн-техночелендж «Creat and test» завершено!

ку3454е 17Сьогодні нашій державі як ніколи потрібні свідомі, суспільно активні громадяни, які конкурентоспроможні на європейському і світових ринках праці. Створення сучасного освітнього простору дає змогу виховати творчу і наукову еліту. З метою розвитку та підтримки юних талантів і обдарувань, задоволення потреб юної особистості у поглибленні знань з інформаційних технологій, конструкторської та винахідницької діяльності в області активно працюють гуртки науково-технічного напряму позашкільної освіти.

Педагоги Центру творчості дітей та юнацтва Київщини постійно у творчому пошуку нових форматів проведення традиційних заходів. Унікальною можливістю найяскравіше популяризувати науково-технічну творчість в області став обласний онлайн-техночелендж «Creat and test» (створюй та випробовуй), організаторами якого 01-08 червня 2020 року були департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

ку3454е 18

Перегляд яскравих світлин змагань, конкурсів, виставок науково-технічної творчості попередніх років за хештегом #сreatandtestбуло представлено на сайті Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» https://www.kids-center.com.ua/ та офіційній сторінці Facebook КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» – www.facebook.com/ctduk.ua.

ку3454е 19

До проведення заходу долучилися і педагоги закладів позашкільної освіти області, і вихованці гуртків науково-технічної творчості та їх родини. Найактивніші учасники техночеленджу отримають сертифікати, а саме: Бориспільський районний будинок дитячої та юнацької творчості, Бородянський районний центр дитячої та юнацької творчості, Комунальний заклад Броварської районної ради «Центр позашкільної освіти», Васильківський районний центр дитячої та юнацької творчості, Володарський районний центр дитячої та юнацької творчості, Києво-Святошинський центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс», Миронівський центр дитячої та юнацької творчості, Сквирський районний центр дитячої та юнацької творчості, Комунальний заклад Фастівської міської ради «Фастівський центр позашкільної роботи», Яготинський районний будинок дитячої та юнацької творчості, Центр науково-технічної творчості Білоцерківської міської ради, Васильківський міський центр дитячої та юнацької творчості тощо.

Попереду канікули – час відпочинку та дозвілля. Та згодом і новий навчальний рік, де юні техніки зможуть показати свої досягнення і взяти участь у різноманітних змаганнях, конкурсах, виставках. І добре, коли діти вдосталь поспілкуються, поділяться своїми ідеями та винаходами зі своїми однодумцями, покажуть вищий пілотаж та маневрування, а ми, дорослі, знову засвідчимо найяскравіші миттєвості їх досягнень!

ку3454е 20