Друк

На Київщині стартувала вступна кампанія - 2020

івківаівРозпочалася вступна кампанія 2020 року. Заклади професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти області гостинно відчинили свої двері для всіх бажаючих здобути майбутню професію.

Закладами професійної (професійно-технічної) освіти уже розпочато прийом документів від випускників 9-х класів .

Для випускників 11-х класів реєстрація в електронних кабінетах закладів фахової передвищої освіти розпочнеться 1 серпня, а прийом заяв та документів триватиме з 13 до 22 серпня.

З особливостями та умовами прийому на навчання вступники та абітурієнти можуть ознайомитися на сайтах закладів освіти, у засобах масової інформації та соціальних мережах. Крім того, в кожному закладі працюють приймальні комісії, де досвідчені фахівці нададуть кваліфіковану консультацію з будь-яких питань. Абітурієнти та вступники можуть подати вступну заяву як в електронному, так і в письмовому вигляді.

Кожен може обрати собі майбутній фах, адже 24 заклади професійної (професійно-технічної) освіти Київщини пропонуютьнавчання за 72 робітничими професіями, актуальними та затребуваними на сучасному ринку праці, а 25 закладів фахової передвищої освіти готують фахівців за 20 галузями знань.

У цьому році на навчання до закладів професійної (професійно-технічної) освіти за регіональним замовленням планується прийняти 3230 осіб, до закладів фахової передвищої освіти – 942 особи. Відповідні розпорядження підписав тимчасово виконуючий обов'язки голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

Бажаємо вступникам та абітурієнтам не помилитися у виборі майбутньої професії і стати в ній успішними, реалізувавши всі свої здібності та таланти, адже молоді, завзяті, конкурентоспроможні, кваліфіковані кадри так потрібні Київщині!