2020 2021 3

Друк

Підсумки освітнього процесу КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації»

hhihjtyty 2Перші дні канікул завжди насичені роботою педагогічного колективу. Уже традиційним у цей час є підбиття підсумків навчального року. Не стало винятком і 5 червня. Учителі та вихователі КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» зібралися на дистанційну педагогічну раду «Підсумки освітнього процесу за 2019/2020 навчальний рік».

У ході наради розглядалися важливі питання: виконання освітньої програми школи, аналіз навчальних досягнень учнів за 2019/2020 н. р., результати реабілітаційно-оздоровчої діяльності закладу, аналіз пошуково-формувального етапу дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня з теми «Організація простору рівних можливостей для реабілітації та соціальної інтеграції учнів в умовах закладу загальної середньої освіти» тощо.

hhihjtyty 3

Закцентували педагоги увагу й на стратегії планування. У тісній співпраці всі разом напрацювали рекомендації до рішення педради, що нададуть змогу за чіткими алгоритмами підготуватися й розпочати новий навчальний рік.

Насамкінець засідання директор школи подякував педагогам за якісне проведення дистанційного навчання, виконання освітньої програми та привітав із закінченням навчального року.

Педагогічна рада пройшла креативно, сучасно, дала можливість кожному вчителю долучитися до розгляду сучасних питань освітнього процесу.