2020 2021 3

Друк

Заклади загальної середньої освіти Київської області готуються до проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання

unnamedУ червні–липні 2020 року в закладах освіти Київської області буде проведено пробне тестування та основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання.

Всього на території Київської області буде працювати 57 пунктів тестування. Питання щодо їх підготовки розглянуто 4 червня 2020 року на засіданні обласної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

В.о. голови Київської обласної державної адміністрації Василем Володіним надано доручення райдержадміністраціям, міськвиконкомам, виконавчим комітетам селищних рад щодо створення безпечних умов у закладах освіти, забезпечення підвозу учнів до пунктів тестування, медичного обслуговування.

Департамент освіти і науки спільно з Київським регіональним центром оцінювання якості освіти проведено онлайн нараду з керівниками місцевих органів управління освітою та відповідальними за проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Загалом участь в пробному тестуванні візьмуть понад 7,5 тис. здобувачів освіти, а в основній сесії понад 14,5 тис.

hhihjtyty 1