2020 2021 3

Друк

Фінал обласного онлайн-фестивалю «Таланти твої, Київщино!»

SmartSelect 20200527 11 червня 2020 року, в Міжнародний день захисту дітей, відбувся фінал обласного онлайн-фестивалю «Таланти твої, Київщино!». Глядачі мали змогу спостерігати за онлайн-програмою фестивалю на офіційній сторінці Facebook КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» –www.facebook.com/ctduk.ua.

У програмі онлайн-фестивалю було відеопривітання від талановитої молоді Київщини – вихованців гуртка «GatsbyMediaGroupKids» КЗ Броварської районної ради «Центр позашкільної освіти», медіа партнерів обласних масових заходів з дітьми та учнівською молоддю.

Після привітань гості фестивалю під музичний супровід наймолодших вихованців народного фольклорного ансамблю «Вишиванка» КЗ ТРР «Таращанський районний центр творчості дітей та юнацтва «Веселка» насолодились переглядом фотоспогадів про яскраві миттєвості фестивалю.

зображення viber 2020 06 01 09 32 06

Після завершення урочистої частини онлайн-фестивалю організатори запросили всіх до спільного перегляду відеоматеріалів за різним напрямами позашкільної освіти: «Сузір’я талановитих дітей Київщини», «Гра «Джура» як життя», «Талановиті юні техніки», «Спортивний туризм Київщини», «Зірковий шлях юннатів Київщини», «Дитячо-юнацький краєзнавчий рух Київщини». У відеороликах було презентовано високі досягнення вихованців закладів освіти області та яскраві миттєвості обласних масових заходів з дітьми та учнівською молоддю.

зображення viber 2020 06 01 09 32 07

Центр творчості дітей та юнацтва Київщини щиро вітає талановитих дітей Київської області зі святом дитинства, веселощів і гарного настрою! Закликаємо усіх дорослих зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, щоб діти стали гордістю всієї України!