2020 2021 3

Друк

Поетапне відновлення роботи закладів дошкільної освіти

зображення viber 2020 06 01 09 32 05Відповідно до протокольного рішення позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 25 травня 2020 року № 16 р у Київській області рішеннями територіальних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій були затверджені заходи щодо поетапного відновлення роботи закладів дошкільної освіти та організації їх роботи на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19).

За оперативною інформацією місцевих органів управління освітою 01 червня 2020 року в Київській області відкрилися заклади дошкільної освіти в Васильківському, Вишгородському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Ставищенському районах, містах Борисполі, Броварах, Василькові, Ірпені, Бучі, Обухові, Славутичі, Пісківській ОТГ. Всього відкрилось 114 закладів дошкільної освіти до яких прийнято 2589 дітей. Поетапне відкриття закладів дошкільної освіти триває.

Заклади підготовлені до роботи на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19), забезпечені п’ятиденним запасом дезінфікуючих засобів, засобів індивідуального захисту, антисептиками, приладами температурного скрінінгу, тощо.

Прийом дітей організовано з дотриманням вимог постанови Головного санітарного лікаря України, а також організовано роботу закладів дошкільної освіти згідно з рекомендацій Міністерства освіти і науки України.