2020 2021 3

Друк

День юного дослідника в МАН Київщини – день віншування та приємних сюрпризів

89785464 2Надзвичайно насиченим та емоційно наснаженим видався День юного дослідника – 2020 Київського територіального відділення Малої академії наук учнівської молоді для наукових відділень суспільно-гуманітарного профілю, що відбувся у рамках ХІV Всеукраїнського фестивалю науки. На дітей цього дня чекало немало приємних сюрпризів!

Хто з юних розумників не любить пограти, познайомитися з непересічними людьми, дізнатися щось нове? Отож і підготували для юних дослідників інтерактивну вікторину зі справжніми подарунками, презентаційні та мотиваційні відео партнерів МАНУМ: Державного архіву Київської області, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Макарівського районного історико-краєзнавчого музею.

fhfgdg 5456ghgh 1

Юних науковців відділень літературознавства, фольклористики і мистецтвознавства, мовознавства, філософії і суспільствознавства та історії з усієї Київщини вітали С. А. Минзар, директор КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»; Р. В. Сопівник, завідувач кафедри педагогіки гуманітарно-педагогічного факультету НУБіП України, доктор педагогічних наук; С. А. Каменєва, директор Державного архіву Київської області та методисти-куратори наукових відділень.

80987868 1

Чудовим мотиватором для проведення подальших досліджень стали відеопривітання колишніх вихованців Малої академії наук учнівської молоді із Брно (Чехія), Барселони (Іспанія), Талліна (Естонія), які відзначили, що участь у науково-дослідницькій діяльності Малої академії наук допомогла їм реалізувати найзаповітніші та найамбітніші мрії, завдяки знанням, досвіду й наполегливій праці під керівництвом педагогів-професіоналів.

То ж зі святом вас, юні дослідники! Нових відкриттів та перемог!