2020 2021 3

Друк

Стартує обласний онлайн техночелендж «Creat and test»!

орвіоіваоів 2Сьогодні нашій державі як ніколи потрібні свідомі, суспільно активні громадяни, які конкурентоспроможні на європейському і світових ринках праці. А створення сучасного освітнього простору дає змогу виховати творчу і наукову еліту. З метою розвитку та підтримки юних талантів і обдарувань,  задоволення потреб юної особистості у поглибленні знань з інформаційних технологій, конструкторської та  винахідницької діяльності у області активно працюють гуртки науково-технічного напряму позашкільної освіти.

Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»  запрошує долучитися до проведення обласного онлайн техночеленжду «Creat and test» (створюй та випробовуй), який відбудеться  01-08 червня 2020 року.

орвіоіваоів 1

Пропонуємо разом переглянути яскраві миттєвості змагань, конкурсів, виставок попередніх років, які були проведені у Вашому закладі, та цікаві текстові матеріали, фотографії, відеоролики про участь та перемоги  вихованців у обласних, всеукраїнських, міжнародних  масових заходах науково-технічного спрямування. Також запрошуємо долучити вихованців гуртків  різних напрямів позашкільної освіти до майстерні технічної творчості (створення креативних, цікавих робіт за початково-, художньо-, інформаційно-, спортивно-, предметно-технічним профілями).

орвіоіваоів 3

Прохання інформацію про проведення обласного онлайн техночеленжу висвітлювати на освітніх сайтах району (міста), КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», соцмережах (Instagram, Facebook) закладу позашкільної освіти, особистих сторінках вихованців, педагогів, батьків.

Хештег, який об’єднає контент обласного онлайн техночеленжу –#сreatandtest. При розміщенні допису необхідно вказати назву заходу, рік, ПІ вихованця, керівника,  назву роботи. У налаштуваннях конфіденційності  обрати «доступно усім», потім скопіювати посилання на  допис та  надіслати з позначкою#сreatandtest на електронну адресу відділу науково-технічної творчості КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»: ctduk_tе Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Незважаючи на карантинні заходи, які передбачають перебування дітей та учнівської молоді  вдома, ми шукаємо нові формати проведення традиційнимх заходів. Тож, проведенняобласного онлайнтехночеленджу «Creat and test» (створюй та випробовуй) дає змогу популяризувати науково-технічну творчість в області, яка є родзинкою закладів позашкільної освіти.