Друк

І переможців Київщина славить!!!

ghghhkghkgj fgyihkg 3Позашкільники Київщини вже понад 10 років успішно втілюють в життя наймасштабніший дитячий арт-проєкт, який щороку увінчується обласним фестивалем дитячої та юнацької творчості «Таланти твої, Київщино!». Наш фестиваль є своєрідним підсумком, демонстрацією досягнень, набутих протягом року юними науковцями-дослідниками, краєзнавцями та туристами, екологами та натуралістами, техніками та винахідниками, художниками, юними танцюристами, вокалістами та артистами. А ще це – поштовх для подальшої роботи, джерело нових оригінальних ідей.

Цьогорічний фестиваль організовано в онлайн-форматі. Тож, 22 травня 2020 року із побажаннями злагоди, світла та щастя у кожну домівку, департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації спільно з КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» розпочали віншування дитячих талантів Київського краю!

Кожного дня десятки дописів в соціальних мережах об’єднують творчу Київщину за різними напрямами позашкільної освіти. Педагоги, керівники закладів позашкільної освіти, батьки діляться на своїх сторінках здобутками своїх дітей, вихованців і нас сповнює неймовірна гордість за наше майбутнє, за обдаровану молодь Київщини!

ghghhkghkgj fgyihkg 2

Отож, ми щиро вдячні усім, хто долучається до створення цього масштабного онлайн-свята і бажаємо всім юним талантам, щоб зірка творчості ніколи не згасала на їхньому небосхилі. Ми з вами щоденно й клопітливо створюємо відкритий творчий простір для кожної дитини. Тож, давайте продемонструємо всім справжнє сузір’я талантів в усіх можливих галузях, створимо фестиваль-тріумф дитячих обдарувань! І будемо насолоджуватися всі разом цим надзвичайним дійством, яке сьогодні реалізується через мережу Інтернет!

ghghhkghkgj fgyihkg 1