2020 2021 3

Друк

Онлайн-нарада директорів закладів позашкільної освіти Київської області

ghggjjggd6765f 222 травня 2020 року відбулася онлайн-нарада з директорами закладів позашкільної освіти Київської області. Учасниками заходу стали 82 керівники закладів позашкільної освіти.

В.о. директора департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Жанна Осипенко, проінформувала директорів про організоване завершення 2019/2020 навчального року та окреслила пріоритетні напрями діяльності закладів позашкільної освіти області на наступний навчальний рік.

ghggjjggd6765f 3

Про результативність діяльності закладів позашкільної освіти в 2019/2020 навчальному році та організацію освітнього процесу у дистанційному режимі доповіла Тамара Нестерук, в.о. директора КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини». Власний досвід організації дистанційної діяльності презентували Тетяна Стаменова, директор Вишнівського центру дітей та юнацтва Києво-Святошинського району, Тетяна Слободянюк, директор Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості та Тетяна Кругляк, директор Тетіївського центру позашкільної освіти Тетіївської міської ради.

ghggjjggd6765f 4

Про забезпечення якості та доступності позашкільної освіти дослідницько-експериментального напряму в закладах позашкільної освіти області доповіла директор КОК ПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Світлана Минзар.

ghggjjggd6765f 5

Методист відділу виховної роботи та позашкільної освіти КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» Валерій Гаврилюк, ознайомив присутніх про нові підходи до підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів позашкільної освіти в умовах реформування освіти.

Людмила Шевченко, заступник директора з навчально-методичної роботи КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» проаналізувала результати участі педагогів закладів позашкільної освіти у професійних конкурсах та акцентувала увагу учасників онлайн-наради на особливостях організації інформаційно-методичної роботи з педагогічними працівниками закладів позашкільної освіти в умовах дистанційного навчання.

За підсумками наради були визначені пріоритетні вектори розвитку позашкільної освіти області на 2020-2021 навчальний рік.