2020 2021 3

Друк

Сучасні тренди в галузі відновлюваної енергетики – у фокусі уваги юних дослідників Київщини

Screenshot 2020 05 15 14 12 54 401 com.viber.voipЮні дослідники Київщини стали учасниками XXІ Міжнародної науково-практичної конференції «Відновлювана енергетика та енергоефективність у ХХІ столітті». Вихованці гуртків та секцій наукових відділень фізики і астрономії та технічних наук Київського обласного територіального відділення МАН України долучилися до наукового діалогу українських і зарубіжних учених, які обговорювали сучасні тренди в галузі відновлюваних джерел енергії та перспективи розвитку відновлюваної енергетики у світі і в Україні зокрема.

Організатори конференції – Інститут відновлюваної енергетики НАН України, КПІ ім. Ігоря Сікорського, Мала академія наук України, Представництво Польської академії наук в м. Києві, Варшавська політехніка, Громадська спілка «Енергетична асоціація «Українська воднева рада», Міжгалузевий науково-технічний центр вітроенергетики ІВЕ НАН України, Кафедра ЮНЕСКО «Вища технічна освіта, прикладний системний аналіз та інформатика» при КПІ ім. Ігоря Сікорського та ННК «Інститут прикладного системного аналізу».

Screenshot 2020 05 15 14 12 54 401 com.viber.voip ff

Протягом двох днів в онлайн-режимі учасники конференції працювали в рамках роботи пленарного засідання та панельних дискусій. Для участі в роботі молодіжної секції конференції наукові доповіді представили і юні дослідники Київської області – учні Васильківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, Бориспільського академічного ліцею, Новоолександрівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитсадок», Германівської гімназії та Трипільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Обухівського району, Фурсівського ЗЗСО Фурсівської ОТГ. Тези виступів учнів надруковано у збірнику тез XXІ Міжнародної науково-практичної конференції «Відновлювана енергетика та енергоефективність у ХХІ столітті». Юних учасників конференції нагороджено дипломами.

«Як учасниця ХХІ Міжнародної науково-практичної конференції «Відновлювана енергетика та енергоефективність у ХХІ столітті» я отримала унікальну можливість ознайомитися із сучасними напрямами наукових досліджень в енергетиці, почерпнути нові ідеї, відчути себе частиною спільноти, яка намагається змінити світ на краще!» – поділилася враженнями від конференції Валерія Клименко, вихованка гуртка КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», учениця Васильківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6.  

Сподіваємось, що нові знання та інформація стануть потужною мотивацією до власних наукових пошуків та досліджень юних дослідників.