2020 2021 3

Друк

Фізична культура і спорт в умовах карантину

ghjhkhkjg 5З метою захисту учасників фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів від інфекційних хвороб, було призупинено проведення всіх масових спортивних та фізкультурно-оздоровчих заходів, закриті для занять і відвідувань всі спортивні споруди та майданчики. Але це не означає, що спортивний дух в області зовсім зник.

Учні мають можливість займатися із відомими спортсменами, які постійно записують відео-тренування, ранкові зарядки та заняттявідео з вправами для дітей та молоді різного віку та фізичної підготовленості. Так, Міністерство цифрової трансформації України спільно з партнерами запустило освітній серіал «Діджитал-фізкультура для школярів за участі зірок спорту», який проводили провідні гравці футбольного клубу «Шахтар» - капітан команди Андрій Пятов та захисник Сергій Кривцов, волонтерський проект «JuniorZ» опублікував онлайн курс "УРОКИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ОНЛАЙН". Активно працюють і вчителі з фізичної культури та тренери з видів спорту ДЮСШ, які викладали свої ідеї і досягнення в мережі інтернет.

ghjhkhkjg 3

Так, вчителі Фурсівської ОТГ за допомогою відеороликів, які вони з записували та пересилали учням, які перейшли на дистанційну форму занять з фізичного культури, долучали дітей до участі у цікавих вправах та конкурсах. Наприклад дуже яскравим та захоплюючим виявився відео-конкурс - змагання на кращу ранкову зарядку серед учнів шостого класу та відео-челендж «Проводимо карантин весело» (повтори вправи та передай відео іншому) серед учнів всіх класів.

ghjhkhkjg 4

Не дивлячись ні на що, вихованці дитячо-юнацьких шкіл продовжують заняття з посмішкою та наполегливістю справжніх спортсменів. Зокрема, гімнастки Комунального закладу Білоцерківської міської ради дитячо-юнацька спортивна школа № 1 постійно вдосконалюють свою спортивну майстерність і не тільки не втратили свої навички, а й вивчили нові вправи.

ghjhkhkjg 2