2020 2021 3

Друк

Проєкт GoCamp на Київщині

ааааGoCamp - це найбільша освітня волонтерська програма в Східній Європі, в якій волонтери з усієї планети навчають школярів іноземним мовам та відкривають світ для дітей із різних куточків України. Волонтери, в свою чергу, знайомляться з українською культурою та мотивують дітей долати мовні бар’єри, думати критично та креативно, бути толерантними і спілкуватися у багатокультурному середовищі. Вони не лише допомагають школярам у вивченні іноземної мови, а також сприяють підвищенню кваліфікації вчителів через опанування нових методик спілкування з учнями.

Учасники програми мають можливість попрацювати з волонтерами різних країн світу, покращити знання іноземної мови тощо.

35 закладів загальної середньої освіти Київщини отримали перемогу в конкурсному відборі та долучилися до проєкту GoCamp у 2020 році.

На жаль, через карантинні обмеження GoCamp скасував літні зміни.

В умовах пандемії Covid-19 організатори проєкту GoCamp створили опцію онлайн волонтерства, що стало доступним з будь-якої точки планети та створило можливість долучати іноземних волонтерів до дистанційних занять.

Участь у проєкті GoCamp Online сприяє мотивації учнів до вивчення іноземної мови, відкриває багатогранний світ спілкування без меж і кордонів.

456567bjgjfhfh 1Зокрема, ОЗНЗ Кагарлицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Київської області долучилася до проєкту GoCamp Online, аби мотивувати учнів до вивчення іноземної мови.

Завдяки цій програмі школярі мають чудову нагоду побачити, що англійська мова є мовою міжнародного спілкування.

456567bjgjfhfh 2

Інші школи, учасники GoCamp, долучаються до проєкту GoCamp Online.

Бажаємо усім учасникам-гоукемперам успіхів та креативних ідей у міжнародній співпраці за проєктом GoCamp Online!