2020 2021 3

Друк

Завершення курсів заступників директорів ЗЗСО з навчально-виховної роботи та матеріали форуму курсів «Навчаємо дистанційно»

hjhjkjkhfhser56 2Вітаємо з успішним закінченням курсів заступників директорів ЗЗСО з навчально-виховної роботи за дистанційною формою навчання, які розпочали свою роботу 05 листопада 2019 року (тьютор – Борбіт Алла Вікторівна)!!!

Заступник директора з навчально-виховної роботи, який навчається дистанційно - це категорія освітян, яка має неабияке навантаження. Вони вчаться самі, навчають учнів, організовують дистанційне навчання у закладах освіти. Дана форма роботи дала можливість кожному переглядати освітній контент і навчатись в зручний для нього час.

Під час карантину слухачі мали можливість працювати у форумі «Навчаємо дистанційно» вирішували нагальні проблеми упровадження дистанційної освіти. З’ясувалось, що організовуючи дистанційне навчання у закладах освіти йдуть різними шляхами, використовують різні онлайн сервіси та ресурси. Але висновок наступний: дистанційне навчання можливе і реальне. І це – продуктивна практика для дітей і вчителів,що забезпечила прогрес в упровадженніінформаційно-комунікаційних технологій. Карантин – новий виклик, що постав перед системою освіти, але й нові можливості для дистанційної освіти!

Пропонуємо ознайомитися із кращим досвідом організації дистанційного навчання за посиланням:

Славуцький ліцей: відеоуроки для підготовки учнів до ЗНОhttps://sliceum.blogspot.com/p/blog-page_19.html

Блог заступника директора, учителя фізики та астрономії Славутицького ліцею Тарабрової Світлани Миколаївни https://svetlanatarabrova.blogspot.com/

Учасники навчання побажали один одному процесу здоров’я, успіхів та натхнення!