2020 2021 3

Друк

Діалогова онлайн-платформа «Я-Лідер! Крок у майбутнє»

5eb04488ac10f198197925 3Дитячий лідерський рух є одним із важливих та дієвих інститутів соціалізації особистості, який дає дитині можливість реалізувати власні інтереси, ініціативи, забезпечує здатність самостійного прийняття рішень, спроможність розвивати й удосконалювати свої здібності та є платформою для успішного дорослого життя.

05 травня 2020 року у КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» в хмарному середовищі Zoomу рамках обласної Школи лідерів органів учнівського самоврядування Київщини відбулася діалогова онлайн-платформа «Я-Лідер! Крок у майбутнє».

5eb04488ac10f198197925 4

У заході взяли участь 46 лідерів органів учнівського самоврядування районів, міст, об’єднаних територіальних громад Київської області та екс-депутати обласної ради дітей Київщини.

Діалогова платформа мала три конверзації: «ОРДК–територія успіху», «Стратегічне лідерство: крокуємо до успіху!» та «Мистецтво вести за собою: майбутнє за нами!».

Під час заходу лідери органів учнівського самоврядування поділились досвідом, який отримали під час впровадження соціальних проєктів та втіленні креативних ідей, обговорили тему командного духу і формування потужної команди однодумців, підняти питання про важливість партнерства між різними органами учнівського самоврядування й пошук та використання нових організаційних форм роботи в дитячому середовищі.

Діти-лідери отримали корисні лайфхаки від екс-депутатів обласної ради дітей Київщини щодо розвитку лідерського потенціалу, їх участі у прийнятті важливих рішень, втілення дітьми-лідерами в практику набутих знань для подальшої успішної діяльності.

Підсумком онлайн-діалогу став меседж «Почніть робити те, що потрібно. Потім робіть те, що можливо, і ви раптом побачите, що робите неможливе!».