2020 2021 3

Друк

Обласний онлайн-фестиваль дитячих та юнацьких духових оркестрів «Фанфари юності»

InShot 20200504 154418442 108 травня 2020 року з 11.00 до 13.00, у переддень Дня пам’яті та примирення, 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, відбудеться обласний онлайн-фестиваль дитячих та юнацьких духових оркестрів «Фанфари юності». Організатори фестивалю – департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Онлайн-фестиваль проводиться з метою формування у дітей та молоді патріотизму, національної гідності, виявлення та підтримки кращих дитячих і юнацьких духових оркестрів та ансамблів барабанщиць, залучення учнівської молоді до відродження й становлення духового жанру, популяризації аматорського духового оркестрового виконавства.

Учасниками заходу стануть вихованці дитячих і юнацьких духових оркестрів та ансамблів барабанщиць закладів позашкільної освіти Київщини.

Виступи учасників онлайн-фестивалю можна буде переглянути на офіційній сторінці FacebookКЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»: www.facebook.com/ctduk.ua.

Щиро сподіваємося, що жива музика духових оркестрів схвилює глядача, бравурні марші, журливі мелодії, стрімкі вальси захоплять у полон кожне серце.