Друк

В онлайн-режимі відбулося засідання обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт із природознавства «Юний дослідник»

Юний дослідник30 березня 2020 року в онлайн-режимі відбулося засідання журі обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт із природознавства «Юний дослідник».

Завданням конкурсу є виявлення та підтримка учнів, які мають здібності до науково-дослідницької діяльності в галузі природознавства, формування в них екологічних знань, створення умов для творчої самореалізації дітей. Цьогоріч на конкурс було подано 70 робіт юних дослідників з закладів загальної середньої та позашкільної освіти Київської області.

Журі оцінювало дослідницько-експериментальні роботи у п'яти номінаціях: «Я і природа», «Рослини навколо нас», «Тваринний світ», «Охорона здоров’я», «Народознавство та краєзнавство».

Вітаємо переможців – юних дослідників з міст: Біла Церква, Бровари, Васильків, Вишгород, Переяслав, м. Фастів; районів – Васильківський, Володарський, Богуславський, Києво-Святошинський, Переяслав-Хмельницький, Тетіївський, Яготинський; об’єднаних територіальних громад – Дівичківська,Тетіївська.

Висловлюємо подяку керівникам за сприяння та забезпечення успішного науково-педагогічного супроводу учнівських розробок.

Протокол за посиланням

https://drive.google.com/file/d/1vIIQCjI_VWs_rvQYCpDu4iBJvKD0F_Vs/view?fbclid=IwAR0pBawwYOF-DeRhiHFxHgbOTgsPNvKO-KZDFwLhZnoZa9kKs6dyZvAnlwQ